حمایت شما از سبک بال

پروژه سبک بال یک پروژه متن باز فارسی جهت کاربران فارسی زبان است.هدف های بسیاری از ایجاد این پروژه وجود دارد که شاید مهمترین هدف گسترش زبان فارسی در فضای وب باشد.این هدف با ایجاد مرجعی فارسی زبان جهت اجرا نرم افزار های تولید شده با زبان php شروع شد اما با گسترش آن به مرجعی برای تمامی نرم افزار های تولدی شده به زبان php ادامه یافت تا بدین ترتیب کاربر فارسی زبان با مراجعه به یک سایت آنچه نیاز دارد را بدست آورد. البته هدف ما کنار زدن دیگر سایت ها در این زمینه نیست بلکه هدف تعاملی سازنده با تمامی سایت هایی است که در زمینه رشد و توسعه زبان فارسی زحمت می کشند و در این راه گام می نهند.

ما دست همکاری به سوی تمامی ایرانیان دراز می کنیم تا در این پروژه با ما همکاری کنند.چگونگی همکاری را در ادامه بیان می کنیم.

مدیران سایت ها

اگر از آن دسته از مدیران سایت هایی هستید که یک محصول خارجی را فارسی نموده اید، بهترین راه همکاری با ما تبادل لینک می باشد علاوه بر آنکه کاربران خود را به استفاده از سبک بال تشویق نمایید ما نیز در کنترل پنل سبک بال برنامه شما را معرفی می کنیم و کاربران ایرانی به راحتی به نرم افزار شما دسترسی خواهند داشت.همچنین آخرین نگارش نرم افزار شما بر روی سرور های ما هاست می شود تا کاربران علاوه بر هاست خود شما بصورت آینه به هاست ما نیز دسترسی داشته باشند.

اگر شما مدیر سایت های خبری / خدماتی / آموزشی هستید با درج خبر و اطلاع رسانی به کاربران خود   می توانید از ما حمایت کنید. همچنین در صورتی که یک لینک ثابت در سایت خود به سبک بال بدهید ما نیز در قسمت حامیان سبک بال لینک شما را می گذاریم تا پاسخی مناسب به حمایت شما باشد.

اساتید دانشگاه و داننشجویان

اگر استاد دانشگاه هستید با معرفی سبک بال به دانشجویان خود و استفاده از آن در مباحث درسی می توانید از سبک بال حمایت کنید. همچنین با ارائه پروژه هایی در راستای توسعه سبک بال با هماهنگی ما کمک شایانی به سبک بال نمایید.

دانشجویان عزیز با استفاده از سبک بال، معرفی به دوستان، انجام پروژه های جانبی با هماهنگی ما کمک به توسعه سبک بال نمایید.

نشریه ها و شبکه های صوتی و تصویری

اگر در نشریه ای مشغول به کار هستید با درج مطلب و معرفی سبک بال به خوانندگان و یا بینندگان خود از سبک بال حمایت کنید و به ما اطلاع دهید.

شرکت های فعال در زمینه IT

شما با درج تبلیغات در سایت سبک بال  می توانید حمایت مالی از پروژه داشته باشید.همچنین در صورتی که در تبلیغات و سایت خود پروژه سبک بال را معرفی کنید ما نیز بعنوان حامی در بخش حامیان سبک بال از شما  نام خواهیم برد.

حمایت مالی

 در صورتی که از سبک بال استفاده کردید و از آن راضی بودید و خواستید از پروژه حمایت مالی نمایید با مراجعه به بخش حمایت مالی، از پروژه حمایت نمایید.

 با تشکر از همه شما ایرانیان که به فارسی زبان بودن خود افتخار می کنید و از گسترش آن در فضای مجازی حمایت می کنید.

comments powered by Disqus